Telefon
WhatsApp
İnşaat
İnşaat

İnşaat

  • Tarih:  2022 Eylül 23, 22:08

2017 yılında kurulan beydoğu inşaat alanındaki başarılı projelerine aralıksız devam etmektedir. Bu alanda konut, ticaret merkezi, sosyal binalar, hastane, ofis, altyapı gibi birçok projeye başarılı bir şekilde imzamızı attık.

Kurulduğu günden bu yana kamu kurumları ile ortak projelerde iş birliği yaparak taahhüdümüzle üstlendiğimiz projeleri hiçbir gecikme ve aksaklığa meydan vermeden kurumsallaşmış yapımız, deneyimli insan gücü ve gelişen inşaat teknolojilerine uygun iş yapma anlayışı ile başarılı bir şekilde tamamladık.

İnşaat alanında tecrübeli, yetkin ve vizyon sahibi personellerimiz sayesinde çağın teknolojik gelişmelerine uygun, inşaat kalitesi yüksek işler yapmaya kararlılıkla devam ediyoruz

BEYDOĞU olarak üstlendiğimiz projelere kurumsallaşmış yapımızı yansıtarak; projelendirmeden planlamaya ve planlamalarımızı iş akışlarına yansıtarak çevreye ve sektöre örnek teşkil edecek çalışma metotları ile projelerimizi bugüne kadar başarıyla tamamladık ve bundan sonra da yeni projeleri üretmeye devam edeceğiz.

İnşaat faaliyetlerinde İNSAN ODAKLI çalışma anlayışımızı çevreye duyarlı, insan sağlığına önem veren iş güvenliği konularında asla taviz vermeyen iş anlayışımız ile sürdürmekteyiz.